Karpuz tadında yumuşak şeker

ERTİFOOD, Bebeto ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Zengin ürün çeşidi ve lezzetli tatlarıyla çocukların olduğu kadar yetişkinlerinde vazgeçilmezi haline gelen Bebeto’dan yepyeni bir ürün daha. Karpuz keyfi için artık yaz aylarını beklemenize gerek yok. Yumuşacık karpuz dilimlerinden oluşan Bebeto Watermelon ile yazın vazgeçilmezi karpuzun tadını şimdiden çıkarın…

Bebeto’nun cıvıl cıvıl dünyasındaki yerini alan Bebeto Watermelon yumuşak şeker, lezzetli karpuz tadının yanında, içeriğindeki besin değeri yüksek olan jelatin hammaddesiyle cilt, saç ve kemik sağlığına katkıda bulunuyor. Kolesterol ve yağ içermeyen bu önemli protein kaynağının tamamı, vücutta kolayca sindirilebiliyor.

Bilimsel araştırmalar, jelatinin düzenli tüketilmesinin saçları güçlendirdiğini, bağ dokusunu sıklaştırdığını; daha sıkı bir cilt, parlak saçlar ve güçlü tırnaklar sağladığını gösteriyor. Jelatinin suyu hidrolize etme özelliği kanıtlandığından, cilt kırışıklıklarını azaltarak cildin daha sıkı ve genç görünmesine katkı sağladığı da biliniyor.

Sürekli gelişen ürün yelpazesiyle gıda sektöründe 15 yılından bu yana hizmet veren Kervan Gıda, yumuşak şeker grubunda yer alan Bebeto markasının yanında, sakız grubunda No Şuga ve meyve suyu grubunda ise Caprisun markası ile gıda sektöründe hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor.

 

 

info@ertifood.com

Copyright © 2014 Erti Food Tüm hakları saklıdır.