BASINDA BİZ

Turquality ile Dünya Markası Olma Yolunda Hızla İlerliyoruz

Şekerleme dünyasına yenilikler katan ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla 75 ülkeye ihracat yapan Kervan Gıda, Bebeto markası ile Marka Destek Programı Turquality kapsamına alındı. Üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar birçok desteğin sağlanacağı Turquality programıyla Bebeto, dünyanın önde gelen yumuşak şekerleme markalarından biri olacak.

Turquality Kervan'ı Arabistan'ı fethetti

Turquality şirketleri atağa kalktı. Programa 2 yıl önce katılan Kervan Gıda, Suudi Arabistan'da günde 57 mağaza açtı.

“Yine bir kalite tescili, yeni bir belge getirdi.”

“Kalite yönetim sistemlerinin tüm gereklerinin yerine getirildiği Kervan Gıda’da 2012’nin Kasım ayında yine  bir denetleme yapıldı. Yapılan bu tetkikler sonucu firmamız ISO 22000’nin devamlılığını sağlayan belgesini yenilenmekle kalmayıp yeni bir FSSC 22000 sertifikasını daha bünyesine katarak kalitesini bir kez daha tescillemiş oldu.”

Kervan 2013 ISM Fuarındaydı

Dünyanın en büyük Uluslararası Şekerleme ve Bisküvi Fuarı 27-30 Ocak 2014 tarihleri arasında Almanya-Köln şehrinde gerçekleşti.  Bu yıl 44.sü düzenlenen ve bir çok ülkeden çok sayıda ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen fuarda Kervan Gıda da yerini aldı. Yumuşak şeker ve sakız kategorilerinde yenilikçi ürünleriyle Türk tüketicisine ulaşan Kervan Gıda, geniş ürün yelpazesini bu kez de dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerle buluşturdu.

Bebeto (Kervan Gıda) Helal sertifikalarına uluslararası helal sertifikasınıda ekledi.

Türkiye'nin en büyük yumuşak şeker ihracatçısı ve önde gelen şekerleme üreticilerinden biri olan Kervan Gıda, en önemli ihracat pazarı olan Ortadoğu ülkelerinden gelen talep üzerine,TSE'nin de kabul ettiği uluslarası Helal Sertifikasını aldı..

IFS (Uluslar arası Gıda Standardı)

29 - 30 Aralık 2011 tarihlerinde İntertek firması tarafından gerçekleştirilen IFS (Uluslar arası Gıda Standardı) denetimi sonucunda sertifika almya hak kazanan KERVAN GIDA kalite standartları konusunda öncü firma olmaya devam ediyor.

Bebeto Premium’a Avrupa’dan Ödül

Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstütüsü (ITQI) tarafından her yıl Brüksel’de  düzenlenen, Üstün Lezzet Ödülleri’nin bu yılki sahibi Bebeto Premium oldu. Bebeto Premium, Avrupa Mutfak Kuruluşları ve Association de la Sommerlerie (ASI)  olmak üzere 120 kişilik ünlü şef grubundan oluşan jürinin değerledirdiği yarışmada  60’I aşkın ülkeden yüzlerce farklı lezzetin arasından Üstün Lezzet Ödülü’nü almaya hak kazandı.Dünyaca ünlü markaların en yeni ve en özel lezzetlerinin  İlk izlenim, görünüm, aroma, kıvam, tat ve koku duygusu bakımından değerlendirmeye tutulduğu yarışmada  uzmanların beklentile..

Bebeto’dan Karpuz Aromalı Yumuşak Şeker

Bebeto Watermelon; “Karpuz tadında yumuşak şeker”

Kış Geldi! Enerji Depolamanın Tam Zamanı.

Kervan Gıda’nın hijyen koşullarına uygun olarak, ileri teknoloji ile üretilen Bebeto markası, kış için birbirinden eğlenceli ve sağlıklı meyve tadında yumuşak şekerler sunuyor. Turuncu ve kırmızı meyvelerin yanında ananas, muz gibi tropikal meyve tatlarında ve şekillerindeki yumuşak şekerler, gün içerisinde kaybettiğiniz enerjiyi geri kazandırırken, eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlıyor. Bu maksimum lezzet ve enerji deposu yumuşak şekerler Kurban Bayramı’nda da özellikle çocukları çok sevindirecek.

 

info@ertifood.com

Copyright © 2014 Erti Food Tüm hakları saklıdır.